Kassa 24 | Особливості впровадження

Особливості впровадження програмних РРО та онлайн кас в Україні

Одне з основних нововведень реформи - це поява ПРРО, закон про впровадження яких вступив в силу в 2020 році. Такий програмний продукт набагато зручніше старих фіскальних реєстраторів, оскільки не має потреби в щомісячному обслуговуванні. Також немає необхідності вести старі книги КОРО і підклеюють чеки. Досить просто зареєструвати ваш програмний РРО за допомогою ЕЦП в електронному кабінеті податкової. Таке нововведення має повністю замінити касові апарати, але поки дозволяється використання обох типів фіскальних реєстраторів.

Програмний РРО - ЦЕ ... ПРРО називається спеціальний програмний або програмно-апаратний комплекс, за допомогою якого на сервер податкової відправляється інформація про розрахункових операціях, пов'язаних з наданням послуг або продажем товарів. Впровадження таких онлайн-кас регламентується законодавством України. Так, з 1 серпня 2020 впроваджена система функціонування програмних РРО (ПРРО) і це є першим етапом змін в законодавстві.

ВИДИ ОНЛАЙН-КАС Нові закони відкрили можливість використовувати замість традиційних фіскальних накопичувачів спеціальні програми, які призначені для реєстрації розрахункових операцій в режимі онлайн. таку програму можна буде встановити на будь-який гаджет, в тому числі і на смартфон.
При цьому закон прямо зобов'язує контролюючий орган забезпечити безкоштовно програмне рішення для використання підприємцями. Тобто, безкоштовним буде не тільки скачування самої програми, а й її Підтримка.
Однак на практиці виявилося, що функціонал такого безкоштовна програмного РРО сильно обмежений і онлайн-каса від податкової вміє тільки продавати штучні товари і то з невеликою кількістю операцій в день. І хоча законодавство зобов'язує видавати чеки покупцям ще з 2015 року, друк таких документів в безкоштовно програмі просто не закладена. Крім цього рішення від Податкової не проводить ніякої товарний облік в вашому магазині.

Також окремо можна виділити платні ПРРО, які зараз активно рекламуються, але по суті не є повноцінними програмами для ведення касового обліку. Вони встановлюються як доповнення до вже існуючих програм за типом 1С, ТоргСофт, УкрСклад і т.п. на ваш комп'ютер і виконують лише фіскалізацію касових операцій. У підсумку ви платите за 2 програми і після оновлень стикаєтеся з проблемою синхронізації між ними.

Якщо ж вам дійсно потрібно повністю автоматизувати процес продажів у вашій торговій точці, вести повноцінний облік, підключати додатково обладнання у вигляді сканерів, принтерів чеків / етикеток, ваг або грошового ящика, тоді вам потрібен програмно-апаратний комплекс Касса24.

ВИКОРИСТАННЯ ПРРО KASSA24 І ЙОГО ПЕРЕВАГИ Плюси програмного РРО Kassa24 відчуваються вже на етапі реєстрації його в Податковій. Згідно з новими правилами, цей процес відбувається в момент отримання фіскального номера. Щоб вам не довелося стояти в довгих чергах, ми розробили спеціальну інструкцію, за допомогою якої ви зможете зробити це за 30 хв не виходячи з будинку через онлайн кабінет.

Дуже часто для установки і настройки додаткового обладнання користувачі інших програм змушені наймати «фахівців» які годинами будуть змінювати налаштування принтерів або шаблони друкованих форм. І за все це потрібно платити.
Касса24 - це програмно-апаратний комплекс. ми спочатку продумали, як буде відбуватися процес будь-якої настройки, максимально спростили його і перевірили з усім списком рекомендованого обладнання. Наприклад, для налаштування сканера штрих-кодів, досить лише вставити його приймач в USB порт Терміналу. Щоб коректно працював принтер чеків - потрібно лише підключити його кабелем і вибрати модель в випадаючому списку налаштувань. Шаблон, його ширину і інші нюанси програма налаштує автоматично. Те ж стосується і принтерів етикеток, ваг і грошового ящика.

Також особливістю нашого програмного РРО є те, що він може працювати в двох режимах: фіскальний - це означає, що все дані записуються і передаються на сервер Податкової; НЕ фіскальний - чековий документ, який формується в такому режимі може використовуватися тільки для внутрішнього обліку. Найчастіше такий режим використовують поки касири вчаться працювати на новому обладнанні.

Крім цього дуже важливим є наявність web-кабінету власника. Це дає можливість в режимі реального часу моніторити стан вашого бізнесу: обороти, продажу, поверненням, популярні товари, залишки на складах, успішність продавців і десятки інших параметрів - з будь-якої точки світу.

Ознайомитися з повним функціоналом ПРРО Kassa24 ви можете тут.

Особливості впровадження програмних РРО та онлайн кас в Україні.

Одне з нововведень реформи - це поява ПРРО, закон про впровадження яких вступив в силу в 2020 році.

Читати
Безкоштовна покрокова інструкція по реєстрації ПРРО в Податковій

З її допомогою ви зможете зареєструвати вашу онлайн-касу не виходячи з дому!

Читати
Програмний РРО Kassa24 отримав додаткові функції і поновлення

Тепер у вас є можливість фіскалізований ваші продажі і впровадити товарний облік!

Читати