Kassa 24 | Функционал

Функціонал ПРРО Kassa24

Особливістю нашої Онлайн каси є те, що це не просто програмний реєстратор, який може тільки відправляти інформацію на сервер податкової. Kassa24.Online - це повноцінний комплекс для ведення касового обліку на вашій торговій точці. результати якого доступні власнику бізнесу в режимі 24/7 з будь-якої точки світу через Онлайн кабінет.
Також важливим фактом є те, що Kassa24 - це програмно-апаратний комплекс. Ми знайшли партнерів, які виробляють сучасні торгові POS термінали з операційною сиситемой Android і протестували на них весь функціонал нашого ПО. Крім цього, важливою відмінністю є те, що до Kassa24 можна підключати додаткове обладнання: сканер штрих-кодів, принтер чеків, принтер етикеток і електронні ваги.

Kassa24 network

А тепер докладно розповімо про все, що
може Kassa24:

About functional image

Фіскалізація чеків Завдяки зміні законодавства і появи програмних реєстраторів розрахункових операцій у Львові більше не потрібно купувати дорогі фіскальні реєстратори, які не тільки стоять більше звичайного ком'ютера але і вимагаю укладення договору про обслуговування з щомісячною оплатою. Тепер фіскалізація це процес, який відбувається на сервері податкової через Інтернет і не вимагає додаткового дорогого обладнання.

Продаж товарів і послуг Це основна функия ПО Kassa24, яку найчастіше використовують касири. Ми постаралися максимально спростити процес додавання товарів в замовлення і підтвердження угоди. Таким чином програма буде зручною для різних сфер бізнесу, будь це продаж товарів, ювелірних виробів, надання послуг або виїзна торгівля.

About functional image
About functional image

Друк чеків Незважаючи на буденність цього документа для середньостатистичного покупця, не всі програмнного РРО вміють це робити. Наприклад, безкоштовний фіскальний реєстратор від податкової може відправити тільки посилання на пошту або мобільний номер клієнта. Але якщо він попросить паперовий чек - касиру просто доведеться розвести руками.

На терміналах Kassa24 ця функція реалізована завдяки зовнішнім принтерів чеків шириною касової стрічки 58 або 80 мм. Підключення можливо по Bluetooth каналу -для тих, хто не любить мого проводів, а також по USB кабелю - для тих, хто вважає за краще надійність.
Також в лінійці наших POS терміналів є моделі з вбудованим принтером чеків.

Відправлення електронних чеків Час не стоїть на місці, і вимоги законодавства, і екологічні мотиви припускають можливість відправки електронного чека на прохання покупця.
Kassa24.Online може відправляти інформацію про замовленні вашого клієнта як на його email, так і мобільний номер.
Касиру досить поставити позначку в полі "електронний чек" при оформленні замовлення і вказати його номер або адреса пошти.

About functional image
About functional image

Підключення сканера штрих-кодів На більшості товарів, які ми купуємо в магазинах, вже є штрих-код, який передбачений виробником. Саме його використовують для автоматизації торгівлі. Касир сканує його за допомогою спеціального сканера, Термінал отримує зашифрований цифровий код, порівнює його з внутрішньою базою даних і розуміє, який саме товар хоче купити ваш клієнт.
Все це відбувається за лічені секунди і дозволяє значно прискорити обслуговування клієнтів. Під час розробки нашого програмного РРО ми підібрали кілька моделей високоточних і недорогих зчитувачів штрих-кодів, які можна підключити по USB або Bluetooth каналу. Це дозволить обслуговувати ваших клієнтів "зі швидкістю супермаркету"!

Підключення принтера етикеток Хоч і штрих-коди присутні на багатьох заводських товарах, але все-таки не на всіх. Крім того, деякі бізнеси самі фасують свою продукцію в зручному для клієнта форматі або продають товари hand made.
Саме для них ми розробили додатковий модуль "Друк етикеток", який також доступний в Kassa24.Online.
Для друку бирок зі штрих-кодом ви можете використовувати один з перевірених і синхронізованих принтерів, підключивши його по USB або через Bluetooth з'єднання.
Макети самих етикеток вже є в базі, тому вам не доведеться годинами "гратися" з настройками полів і шрифтів.

About functional image
About functional image

Друк цінників Для цієї функції підійде той-же принтер етикеток і набір стандартних макетів.
Єдина відмінність полягає в тому, що сканер може вважати штрих-код і з найменшою етикетки розміром 30 * 20 мм, а ось клієнтові буде зручніше шрифт побільше.
Тому ви зможете вибрати інший макет, щоб розмістити цінники на полиці з товарами.

Підключення ваг Для продажу вагових товарів інтеграція з цифровими товарами просто необхідна. Вашому касиру більше не потрібно в ручному режимі вважати вартість товару або вводити вагу в програму.
Завдяки додатку "вагові товари" інформація про вагу буде автоматично з'являтися у вікні продажів, а програма Касса24 буде сама перераховувати загальну вартість

About functional image
About functional image

Програма лояльності Створення клієнтських баз і впровадження різноманітних програм лояльності стають сучасним трендом в світі ритейлу. Пропонуючи накопичувальну систему знижок ви говорите своїм клієнтам: "Чим довше ви з нами, тим більше ваша знижка". Таким чином у них з'являється лояльність до вашого магазину і в разі необхідності придбання конкретного товару, вони, швидше за все, звернуться саме до вас.
З технічної точки зору зберігання інформації про ваших клієнтів і сумі їх покупок зберігається на сервері. Ви ж можете додавати нових клієнтів через web-кабінет або на самому терміналі. Також ви зможете задавати розміри знижок залежно від суми попередніх покупок.

Прийом товарів Якщо ви хочете знати, що у вас відбувається на складі, товарний облік слід починати саме з цифровізації процесу приймання товарів.
При першій або черговий постачання ваш касир або комірник повинен зісканувати штрих-коди всіх товарів в парті. Далі система буде віднімати продані товари від кількості на складі.
Таким чином можна завжди подивитися залишки по тій або Інною позиції.

About functional image
About functional image

Проведення інвентаризацій Для зіставлення реальних і номінальних залишків по складу (а також перевірки ваших касирів) ми рекомендуємо час від часу проводити інвентаризації.
Процес полягає в тому, що потрібно вважати штрих-коди всіх товарів на складі або певної групи.
Kassa24.Online сама вважатиме, яких саме товарів не вистачає і надасть вам звіт.

Підрахунок знижок і здачі Програмний РРО Касса24 може в автоматичному режимі перераховувати ціни на конкретний товар або робити знижку на весь чек.
Касиру досить тільки лише ввести розмір знижки в грн. або% і програма сама вважатиме підсумкову суму.
Також для зручності була впроваджена функція підрахунку здачі. Для цього достатньо ввести суму, отриману від клієнта, за допомогою клавіатури або вибрати відповідну номіналом купюру на екрані.

About functional image
About functional image

Повернення товарів Ні для кого не секрет, що деякі клієнти можуть захотіти повернути куплений товар.
Наша онлайн каса здатна знайти потрібний чек в списку продажів за номером або датою, оформити повернення на сервері податкової, а також видати чек про транзакції.
Навіть якщо людина прийшла без чека, у касира буде можливість знайти його в історії продажів, який обмежений 14-ма днями, з метою запобігання помилок.

Списки товарів Правильне заповнення цього розділу допоможе касирам надалі швидко і безпомилково обслуговувати ваших клієнтів.
Кожному товару можна автоматично або вручну привласнити штрих-код і артикул.
Також для для різних видів бізнесу можна використовувати різні комбінації ПДВ і акцизів, а при введенні закупівельної ціни, програма ще й сама вважатиме вашу прибуток.
Крім цього можна створювати групи товарів, щоб потім було їх простіше і швидше шукати при оформленні продажу.

About functional image
About functional image

Касовий звіт Відкриття зміни, внесення грошей, вилучення готівки, Х-звіт, Z-звіт - тепер це функції, які доступні натисненням однієї кнопки на екрані.
Касова дисципліна є вимогам законодавства. Завдяки фнкціоналу ПРРО Касса24 вашим співробітникам стане легше у всьому цьому розібратися.

Управлінський звіт Товарні залишки, рух товарів, звіт про закупівлі, звіт про продажі - все це тепер доступно вашому адміністратору прямо але Терміналі Kassa24.

Для власника бізнесу ця інформація, а також багато іншого достпно 24/7 через Онлайн кабінет.

About functional image
About functional image

Онлайн кабінет Де б ви не знаходилися, тепер оперативна інформація про стан вашого бізнесу доступна в будь-який час.
Ви можете зайти з телефону або комп'ютера в ваш Особистий кабінет і проаналізувати десятки доступних параметрів, які відображають реальну ситуацію ваших продажів.

Багатомовність Весь функціонал програми Kassa24 як для касира, адміністратора або власника в його онлайн кабінеті, доступний на двох мовах: українською та російською.

Також ви можете окремо змінювати мову друкованих форм і тоді ваші клієнти будуть отримувати чеки або дивитися на етикетки на зручному для них мовою. Потрібно тільки ввести назви товарів на улюбленому мовою.

About functional image
Особливості впровадження програмних РРО та онлайн кас в Україні.

Одне з нововведень реформи - це поява ПРРО, закон про впровадження яких вступив в силу в 2020 році.

Читати
Безкоштовна покрокова інструкція по реєстрації ПРРО в Податковій

З її допомогою ви зможете зареєструвати вашу онлайн-касу не виходячи з дому!

Читати
Програмний РРО Kassa24 отримав додаткові функції і поновлення

Тепер у вас є можливість фіскалізований ваші продажі і впровадити товарний облік!

Читати