Kassa 24 | Помощь

Поширені запитання:

Як налаштувати принтер етикеток?

Якщо у вас в продажу є товари без заводських штрих-кодів, тоді додаток Друк етикеток допоможе вам автоматизувати їх продаж.
Для початку вам потрібно перейти в Особистий кабінет. У Магазині додатків виберіть потрібний розділ і внесіть оплату за використання цієї функції.
Далі на самому терміналі зайдіть в розділ Налаштування> Принтери і виберіть активну модель пристрою.
Якщо в списку «Принтери етикеток» нічого не відображається, перевірте USB або Bluetooth-з'єднання з вашим пристроєм. Далі можна переходити до Картки товарів і друкувати потрібну кількість Цінників.

Як підключити принтер чеків?

Для настройки друку чеків на Терміналі зайдіть в розділ Налаштування> Принтери.
У списку «Принтери» виберіть активну модель чекового принтера. Пристрій готовий до роботи. Програма Kassa24 автоматично змінить ширину шаблону між 58 і 80 мм в залежності від моделі підключеного принтера.
Якщо в списку «Принтери» нічого не відображається, перевірте USB або Bluetooth-з'єднання з вашим пристроєм. Далі можна переходити в Вікно продажів і обслуговувати клієнтів.

Як активувати сканер штрих-кодів?

Програма Kassa24 автоматично розпізнає всі моделі сканерів зі списку рекомендованих. Для перевірки сканера вам досить зайти у вікно Продаж і вважати будь-який штрих-код.
Якщо цей штрих-код є в базі - товар Атоматіческая додасться в чек, якщо немає - система повідомить, що такий товар ще не внесений.
Якщо після сканування нічого не сталося, перевірте USB або Bluetooth-з'єднання з вашим пристроєм.

Як підключити електронні Ваги?

Якщо у вас в продажу є вагові товари, тоді це програма допоможе вам автоматизувати їх продаж і буде передавати інформацію з терезів відразу на термінал.
Для початку вам потрібно перейти в Особистий кабінет. В магазині додатків виберіть потрібний розділ і внесіть оплату за використання цієї функції.
Далі на самому терміналі зайдіть в розділ Налаштування> Устаткування і виберіть активну модель пристрою. Якщо в списку «Ваги» нічого не відображається, перевірте USB або RS232-з'єднання з вашим пристроєм. Далі можна переходити в вікно Продаж і продавати вагові товари.

Особливості впровадження програмних РРО та онлайн кас в Україні.

Одне з нововведень реформи - це поява ПРРО, закон про впровадження яких вступив в силу в 2020 році.

Читати
Безкоштовна покрокова інструкція по реєстрації ПРРО в Податковій

З її допомогою ви зможете зареєструвати вашу онлайн-касу не виходячи з дому!

Читати
Програмний РРО Kassa24 отримав додаткові функції і оновлення

Тепер у вас є можливість фіскалізований ваші продажі і впровадити товарний облік!

Читати